Pozycjonowanie Stron Internetowych

Bądź na szczycie w Google dzięki CodersBros

CodersBros to jedna z wiodących profesjonalnych firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych w Kielcach. Nasz zespół jest pasjonatem dostarczania najlepszego zakresu strategii marketingu internetowego, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces w cyfrowym świecie.

jak działamy?

Co to jest pozycjonowanie stron (SEO - Search Engine Optimization)?

Zasadniczo SEO to proces pozyskiwania ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Poprawia widoczność online. Im bardziej profesjonalna optymalizacja strony tym wyższa pozycja uzyskana na listach wyników wyszukiwania. Jest to szczególnie ważne, ponieważ większość użytkowników internetu zwraca uwagę na pierwsze dziesięć pozycji w rankingu, a tak jak w każdej płaszczyźnie biznesowej, dążymy do tego, aby wyprzedzić swoją konkurencję.

Pozycjownie - po co?

Czy pozycjonowanie srony internetowej opłaca się dla Twojej firmy?

Zdobycie pierwszego miejsca robi różnicę. Wynik numer 1 w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google ma średni współczynnik klikalności (CTR) wynoszący 31,7%, a wynik organiczny nr 1 jest 10 razy bardziej narażony na kliknięcie w porównaniu ze stroną na miejscu 10.

 • 72% szukających wybierze bezpłatne wyniki wśród płatnych wpisów w wynikach wyszukiwania Google. ( Moz )
 • Organiczny CTR dla pozycji 7-10 jest prawie taki sam. ( Backlinko )
 • W większości przypadków optymalizacja stron internetowych wyprzedza płatne reklamy i marketing w mediach społecznościowych w generowaniu potencjalnych klientów.
 • Bezpłatne wyszukiwanie odpowiada za 53% całego ruchu w witrynie. ( Wyszukiwarka Land )
 • Google kontroluje 98,86% rynku wyszukiwania. ( StatCounter )
 • Bezpłatne wyszukiwanie odpowiada za 53% całego ruchu w witrynie. ( Wyszukiwarka Land )
 • 93% użytkowników nie przewija za pierwszą stronę wyników wyszukiwania. ( Moz )
 • 78% konsumentów woli uczyć się o marce poprzez artykuły niż reklamy. ( CoSchedule )
 • 55% marketerów twierdzi, że tworzenie treści na blogach jest ich najwyższym priorytetem marketingowym. ( CoSchedule )

jak działamy?

Jak pozycjonujemy stronę internetową w CodersBros?

Zasadniczo SEO to proces pozyskiwania ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Poprawia widoczność online. Im bardziej profesjonalna optymalizacja strony tym wyższa pozycja uzyskana na listach wyników wyszukiwania. Jest to szczególnie ważne, ponieważ większość użytkowników internetu zwraca uwagę na pierwsze dziesięć pozycji w rankingu, a tak jak w każdej płaszczyźnie biznesowej, dążymy do tego, aby wyprzedzić swoją konkurencję.

1. Analiza słów kluczowych

Pierwszy etap naszego procesu obejmuje analizę słów kluczowych, którymi jesteś zainteresowany i słów kluczowych, na które kierują konkurenci. Eksperci zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych zgromadzą te dane, a następnie użyją określonych narzędzi do optymalizacji wyszukiwania w celu wygenerowania dalszych opcji słów kluczowych. Ostatecznym wynikiem będzie lista potencjalnych segmentów słów kluczowych do wyboru.

2. Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja stron internetowych jest jedną z naszych głównych specjalizacji, więc będziesz wiedział, że Twoja strona jest w dobrych rękach. Twoja optymalizacja kodu wymaga najpierw naprawy wszystkiego, co jest zepsute (jest to ważna część procesu, ponieważ pozwala nam upewnić się, że nic nie jest technicznie złe w witrynie). Następnie zoptymalizujemy tytuły stron, opisy i meta słowa kluczowe poprawimy H1, H2 rozszerzamy lub zmieniamy treści na Twojej stronie internetowej. Przyglądamy się architekturze strony WWW i badamy poprawność wewnętrznej struktury linków. Dołożymy również starań, aby wyszukiwarki mogły indeksować treść, żadne strony nie były blokowane, wszystkie linki były śledzone, a wszystko na zapleczu jest ogólnie w doskonałym stanie do indeksowania wyszukiwarek. Przyjrzymy się również zaawansowanym strategiom, takim jak Schema.org, obrazy, filmy, mapy witryn, plik robots.txt i inne.

3. Prędkość wczytywania strony WWW

Oddzielnie sprawdzamy prędkość wczytywania strony internetowej. Nasi specjaliści od pozycjonowania stron internetowych wraz programistami zbierają dane z Page Speed Insight oraz Lighthouse, GT Metrix itp. Następnie optymalizujemy twoją witrynę zgodnie z sugestiami powyższych raportów. Dokładamy wszelkich starań aby Twoja strona WWW wczytywała się z maksymalną prędkością – pamiętaj szybkość ma znaczenie!

4. Zaawansowane trategie optymalizacji

Po upewnieniu się, że te krytyczne elementy zostały objęte, przechodzimy do zaawansowanych strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. W tej fazie dokonamy ostatecznego przeglądu struktury technicznej Twojej witryny, a następnie zaproponujemy nowe formy rozwoju ruchu związanego z wyszukiwaniem. Ponadto faza ta oznacza początek znacznego budowania zewnętrznych linków. Należy zauważyć, że zewnętrzne budowanie linków może mieć miejsce w różnym czasie, wszystko to będzie oparte na strategii budowania linków, którą tworzy specjalista do spraw pozycjonowania stron internetowych, która będzie zależała od celów kampanii marketingowej.

co oferujemy?

Nasze usługi pozycjonowania stron internetowych w Kielcach

Badanie słów kluczowych

Znajdujemy najbardziej wydajne słowa lub frazy kluczowe oraz sporządzamy ich listę według priorytetowośći i preferencji klienta.

Audyt witryny

Dokładnie przeszukujemy Twoją witrynę pod względem SEO, w celu odkrycia błędów, którę mogą mieć niekorzystny wpływ na pozycję w rankingu wyszukiwarek oraz sporządzamy listę poprawek do wykonania.

Optymalizacja pod kątem szybkości

Według najnowszych badań, szybkość ładowania strony jest jednym z głównych czynników wpływających na jej pozycje. Oferujemy Tobie optymalizację strony lub sklepu internetowego według wytycznych topowych testów szybkościowych takich jak Google Page Speed Insight, GTMetrix, itp.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Nasze strategie i taktyki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) mogą zwiększyć widoczność bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google i pomóc w pozyskiwaniu potencjalnych klientów w Twojej firmie.

Optymalizacja mobilna

Zapewniamy ekspercką optymalizację mobilną z responsywnym projektowaniem stron internetowych, kierowaniem reklam oraz lepszą widocznością organiczną, lokalną, krajową .

E-commerce i rozwój sieci

Popraw pozycję swojego sklepu dzięki naszemu eksperckiemu wsparciu w pozycjonowaniu sklepów www. Nasz zespół ma duże doświadczenie w nopCommerce .

ile to kosztuje?

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w CodersBros.

Jesteś zainteresowany kampanią SEO, a może już robisz pozycjonowanie stron i zastanawiasz się, czy jest coś lepszego. Tak czy inaczej, zastanawiasz się, ile kosztuje SEO - lub powinno kosztować. To zasadnicze pytanie i uprzedzę cię , że nie ma jednej odpowiedzi, ale zbadanie rodzajów struktur kosztów SEO i wartości usług SEO może pomóc ci lepiej zrozumieć najlepszy sposób zapłaty za pozycjonowanie stron i tak aby uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki .

Opłaty za pozycjonowanie stron lub sklepów internetowych zależą od wielu czynników:

 • Czy pozycjonujesz stronę lokalnie czy prowadzisz kampanię ogólnopolską?
 • Ile słów kluczowych wybrałeś?
 • W jakim stanie jest Twoja strona internetowa lub sklep internetowy, co jest do poprawy, a może wszystko jest ok.
 • Jaka jest prędkość wczytywania Twojej strony i czy struktura kodu jest poprawna
 • Czy treści na Twojej stronie WWW są bogate i unikalne
 • Czy struktura linków wewnętrznych jest poprawna i czy prowadzą linki zewnętrzne do Twojej witryny

CodersBros nie generalizuje oferty, nie płacisz za to co nie robimy na twojej stronie internetowej. Każdy klient jest dla nas najważniejszy i dlatego przygotowujemy ofertę szytą na miarę z uwzględnieniem Twojego budżetu.

Jesteśmy gotowi uwolnić Twój prawdziwy potencjał wyszukiwania

dlaczego my?

Korzyści dla Ciebie ze współpracy z CodersBros

 • Zoptymalizowana strona WWW nie martwisz się czy wszystko jest ok.
 • Jesteśmy dla Ciebie pierwszym sprzymierzeńcem w biznesie Twoje cele są naszymi celami
 • Masz więcej czasu na rozwój i zarabianie pieniędzy
 • Szerokie analizy i raporty pozwolą Ci na śledzenie i korekty obranej strategii.
 • Dbamy aby Twoje wydane pieniądze przynosiły zwrot z inwestycji.