Testowanie aplikacji i oprogramowania

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania w zakresie zapewnienia jakości. Świadczymy pełen zakres wsparcia dla usług testowania oprogramowania.

co oferujemy?

Testowanie w CodersBros

Testowanie oprogramowania to proces mający na celu określenie dokładności oraz jakości sprawdzanej usługi. Zespół doświadczonych testerów Coders Bros jest w stanie skontrolować czy produkt spełnia określone wymagania, potrzeby i oczekiwania klienta. Nasza odpowiedzialność polega na wskazaniu problemów związanych z błędami i udzieleniu wskazówek, które na celu mają pomóc w ich naprawie. W projekcie, testowanie należy rozpocząć w możliwe jak najwcześniejszej fazie, aby odkryć jak najwięcej usterek, sprawdzić wszystkie wymaganie klienckie, a przez to zmniejszyć koszty oraz czas ewentualnych poprawek. Testowanie jest ważne, ponieważ błędy oprogramowania mogą być kosztowne, a nawet niebezpieczne. Pomagamy w zapewnieniu jakości oraz niezawodności badanych wytworów

Testy manualne

Testy manualne to proces testów gdzie tester manualny wykonuje przypadki testowe ręcznie, bez użycia narzędzi automatyzacji weryfikując czy oprogramowanie działa zgodnie z założeniami. Każda aplikacja musi zostać przetestowana manualnie zanim jej testy będzie można zautomatyzować. Testowanie manualne jest niezbędne i obowiązkowe dla każdego nowo opracowanego oprogramowania, może wykrywać zarówno widoczne jak i ukryte wady oprogramowania, wymaga dużego wysiłku i czasu, ale daje pewność, że oprogramowanie jest bardziej stabilne.

Testy wydajnościowe

Testy wydajnościowe to proces określenia szybkości, czasu reakcji i stabilności serwera, baz danych oraz aplikacji pod wyznaczonym obciążeniem. Celem testowania wydajności nie jest wykrywanie defektów funkcjonalnych, lecz znalezienie i eliminacja wąskich gardeł wydajności w oprogramowaniu. Odkrywają co należy poprawić zanim produkt trafi na rynek, wykrywają takie problemy jak wolne działanie aplikacji, podczas gdy kilku lub więcej użytkowników korzysta z systemu. Testy wydajności określą, czy ich oprogramowanie spełnia wymagania dotyczące szybkości, skalowalności i stabilności przy oczekiwanym obciążeniu.

Testy automatyczne

To proces gdzie za wykonanie określonych przypadków testowych odpowiada narzędzie do automatyzacji.

dlaczego my?

Korzyści dla Ciebie ze współpracy z CodersBros

  • Wykonujemy testy zgodnie z wymaganiami oraz najlepszymi praktykami
  • Posiadamy w zespole doświadczonych, certyfikowanych specjalistów
  • Wyszukujemy i wskazujemy błędy w aplikacji
  • Wnikliwie sprawdzamy jakość oprogramowania
  • Jesteśmy elastyczni, dostosowywujemy się do potrzeb klienta